SIPIRO vzw

Resultaten Seizoen 2016-2017

21/05/2017 - Provinciale minimasters

Categorie meisjes -9 jaar

  • 19de Amy Raemdonck
  • 20ste Mina Di Marco

Categorie meisjes -10 jaar

  • 5de Lara Vanhuysse
  • 26ste Dolores Bergmans
  • 30ste Amandine Zenner
  • 31ste Anaïs Cruyt

Categorie meisjes -11 jaar

  • 23ste Julie Roels
  • 32ste Valentine Cruyt
  • 33ste Julie Boucquet
  • 35ste Hanne Desmedt
  • 43ste Fien Coppens

Categorie jongens -11 jaar

  • 6de Ward De Meyer

13/05/2017 - Democup

  • 10de plaats (buiten competitie) Sipiro 9Duust jr.

06/05/2017 - C-teams

Categorie beloften

  • 5de Sipiro Merel

Categorie 15+

  • 8ste Sipiro Marie

23/04/2017 - Provinciale B-stroom 15+ teams

15+ mixed teams

  • GOUD Sipiro mixed

15+ meisjes teams

  • 6de Sipiro meisjes

22/04/2017 - Provinciale B-stroom belfoten teams

  • BRONS Sipiro Clara
  • 4de Sipiro Nina
  • 6de Sipiro Luka

26/03/2017 - Provinciale Miniteams Single rope

Categorie mini's 9 jaar

  • 11de Sipiro Mias

Categorie mini's 10 jaar

  • 6de Sipiro Lamy
  • 12de Sipiro Dolaïs

Categorie mini's 11 jaar

  • 9de Sipiro Vallie
  • 23ste Sipiro Wanne
  • 29ste Sipiro Fillie

11/03/2017 - BK teams meisjes 15+

  • 17de Sipiro Margot
  • 20ste Sipiro Tine

11/03/2017 - Provinciale A-stroom teams 15+

  • 8ste Sipiro Margot
    geselecteerd voor het Belgisch kampioenschap
  • 9de Sipiro Tine
    geselecteerd voor het Belgisch kampioenschap
  • 13de Sipiro Safieyaka
  • 17de Sipiro Thenolemama

27/11/2016 - C-masters 15+

  • GOUD Marie Van de Velde
  • BRONS Maud Haverbeke
  • 6de Linde Janssens
  • 7de Sara Desmedt

26/11/2016 - C-masters Beloften

  • 16de Merel Thüringer
  • 20ste Emilia Chirivií
  • 38ste Luna Claeys
  • 39ste Sien Devisscher

13/11/2016 - BK masters:

Beloften meisjes onderdeel freestyle

  • 11de Sara De Boever

15+ meisjes triples

  • 4de Axelle Naert

30/10/2016 - Provinciale Masters beloften B-stroom

  • BRONS Thyra Van Speybroeck
  • 18de Louise Decroos
  • 24ste Eva De Boever met ZILVER voor freestyle
  • 25ste Kiara Werbrouck
  • 44ste Ruth Vanhoucke
  • 51ste Marie-Julie Verstraete
  • 61ste Luka Meerschaert
  • 63ste Hélène Van de Vloet
  • 68ste Nina D'Hondt
  • 79ste Gitte Vercammen
  • 80ste Clara De Wispelaere
  • 82ste Ayco Bruynooghe

29/10/2016 - Provinciale Masters 15+ B-stroom

15+ jongens

  • 5de Xander Van der Yeugt

15+ meisjes

  • GOUD Kato Mortier
  • 4de Maïtée Union met ZILVER voor speed 3 min
  • 5de Nora Körmöczi met GOUD voor speed 30 sec
  • 35ste Athena Valotto
  • 38ste Leonie Bourguillioen
  • 39ste Sarah Dobbenie
  • 53ste Jennifer Stoica
  • 76ste Oriana Nobus

16/10/2016 - Provinciale Masters Beloften A-stroom

  • 11de Sara De Boever met BRONS voor freestyle
    geselecteerd voor het Belgisch kampioenschap voor freestyle

15/10/2016 - Provinciale Masters 15+ A-stroom

  • 17de Jona Piens
  • 20ste Alison Stoica
  • 29ste Laura Wils
  • 31ste Margot De Kezel
  • 68ste Ellen Demeyere

Contact

SIPIRO VZW

info@sipiro.be

0470 60 80 75

(Enkel tijdens recreatie trainingsuren)

HOOFDZAAL
Sportzaal Sint-Pietersinstituut
Meersstraat 131 b
9000 Gent

EXTRA ZAAL (enkel competitie)
Sportzaal KLIM
Sint-Pietersaalststraat 86
9000 Gent