SIPIRO vzw

Resultaten Seizoen 2008-2009

24/05/2009 - Belgische masters voor mini's

Meisjes van het jaar '00/'01: (30 deelnemers)

  • 18 de (Charlotte De Visscher)

Meisjes van het jaar '99: (35 deelnemers)

  • 22 ste (Fien Rooms)

Meisjes van het jaar '98: (61 deelnemers)

  • 18 de (Laura Wils)
  • 23 ste (Heleen Merchiers)
  • 32 ste (Helena Rombaut)
  • 41 ste (Justine De Kuysscher)

23/05/2009 - Belgische masters voor beloften

Meisjes van het jaar '97: (49 deelnemers)

  • BRONS (Anoek De Buck)
  • 11 de (Jelke Nelis)
  • 23 ste (Lorena Agusto)
  • 25 ste (Sarah Snoeck)
  • 27 ste (Diede Eyland)

Meisjes van het jaar '96: (57 deelnemers)

  • 9 de (Floriane Van Doren)

Jongens van het jaar '96: (8 deelnemers)

  • 5 de (Janno Boelens)

Meisjes van het jaar '95: (66 deelnemers)

  • 9 de (Jana Bracke)
  • 38 ste (Averil De Baeck)

16/05/2009 - Belgisch kampioenschap voor demoteams

19 deelnemende teams geselecteerd voor de finale

  • 8 ste (Ine Billiet, Jana Bracke, Anoek De Buck, Ellen De Buck, Floor De Decker, Nathalie Schouppe, Inge Vancompernolle, Elisabeth Vandevoorde, Floriane Van Doren, Justine Van Doren, Els Van Gansbeke, Laura Van Huylenbroeck)

09/05/2009 - Intraclub Beloftenmasters

  1. Jana Bracke
  2. Anoek De Buck
  3. Averil De Baeck
  4. Floriane Van Doren
  5. Jelke Nelis
  6. Sarah Snoeck
  7. Diede Eyland
  8. Lorena Agusto
  9. Janno Boelens
  10. Hannah Van der Cruyssen
  11. Ellen Demeyere

02/05/2009 - Belgisch teamkampioenschap voor senioren

(27 deelnemende teams)

  • 16 de (Jolien De Waele, Britt Merlaen, Heleen Snauwaert, Inge Vancompernolle, Els Van Gansbeke)

02/05/2009 - Belgisch teamkampioenschap voor junioren

(8 deelnemende teams)

  • 8 ste (Ine Billiet, Ellen De Buck, Els Vancompernolle, Justine Van Doren, Laura Van Huylenbroeck)

26/04/2009 - Selectiekampioenschap voor junioren

(37 deelnemende teams)

  • 8 ste (Ine Billiet, Ellen De Buck, Els Vancompernolle, Justine Van Doren, Laura Van Huylenbroeck)
    → geselecteerd voor het Belgisch A kampioenschap
  • 25 ste (Birgen De Smet, Jona Piens, Nathalie Schouppe, Hannah Vandenabeele)

04/04/2009 - PJR Supercup New Generation III

(15 deelnemers)

21/03/2009 - Belgisch teamkampioenschap voor mini's

(63 deelnemende teams)

  • 17 de (Helena Rombaut, Fien Rooms, Laura Wils)
  • 27 ste (Justine De Kuysscher, Heleen Merchiers)
  • 53 ste (Charlotte De Visscher, Jennifer Stoica)

15/03/2009 - Provinciaal Selectie Beloftenkampioenschap

(34 deelnemende teams)

  • 7 de (Jana Bracke, Averil De Baeck, Anoek De Buck, Charlotte Messeman, Floriane Van Doren)
  • 22 ste (Ellen Demeyere, Phaedra D'Haenens, Ellen Duprez, Sarah Snoeck, Hannah Van der Cruyssen)
  • 24 ste (Lorena Agusto, Janno Boelens, Diede Eyland, Jelke Nelis, Alison Stoica)

Intraclub voor junioren- en seniorenteams

  1. (Ine Billiet, Ellen De Buck, Els Vancompernolle, Justine Van Doren, Laura Van Huylenbroeck)
  2. (Jolien De Waele, Britt Merlaen, Heleen Snauwaert, Inge Vancompernolle, Els Van Gansbeke)
  3. (Birgen De Smet, Jona Piens, Nathalie Schouppe, Hannah Vandenabeele)

Intraclub voor beloftenteams

  1. (Jana Bracke, Averil De Baeck, Anoek De Buck, Charlotte Messeman, Floriane Van Doren)
  2. (Lorena Agusto, Janno Boelens, Diede Eyland, Jelke Nelis, Alison Stoica)
  3. (Ellen Demeyere, Phaedra D'Haenens, Ellen Duprez, Sarah Snoeck, Hannah Van der Cruyssen)

Intraclub voor miniteams

  1. Helena Rombaut, Fien Rooms, Laura Wils
  2. Justine De Kuysscher, Heleen Merchiers
  3. Charlotte De Visscher, Jennifer Stoica

Intraclub voor pré-mini's

  1. Aster Cantrijn
  2. Luka Van der Cruyssen
  3. Elke Rombaut
  4. Nora Körmöczi
  5. Joke Duprez

30/11/2008 - Belgische A-masters

(15 deelnemers)

  • 11 de (Elisabeth Vandevoorde)

Eindranking Selecties masters

(183 deelnemers)

  • 12 de (Elisabeth Vandevoorde)
    → geselecteerd voor de A-masters
  • 56 ste (Ellen De Buck)
  • 64 ste (Nathalie Schouppe)

22/11/2008 - Masters Selectie 5

(59 deelnemers)

  • ZILVER (Elisabeth Vandevoorde)
  • 11 de (Ellen De Buck)
  • 16 de (Nathalie Schouppe)

02/11/2008 - Speedcontest

(20 deelnemende teams)

  • GOUD (Lies Hiers, Heleen Snauwaert, Elisabeth Vandevoorde en Stefanie Vermeersch)

14/09/2008 - Double Dutch Kampioenschap

(10 deelnemende teams, categorie seniors DD3)

  • 10 de (Jolien De Waele, Inge Vancompernolle, Els Van Gansbeke)

Contact

SIPIRO VZW

info@sipiro.be

0470 60 80 75

(Enkel tijdens recreatie trainingsuren)

HOOFDZAAL
Sportzaal Sint-Pietersinstituut
Meersstraat 131 b
9000 Gent

EXTRA ZAAL (enkel competitie)
Sportzaal KLIM
Sint-Pietersaalststraat 86
9000 Gent