SIPIRO vzw

Resultaten Seizoen 2009-2010

World Championships (31 deelnemende teams)

Meisjesteams 15+:

  • 8 ste (Ine Billiet, Jana Bracke, Ellen De Buck, Els Vancompernolle, Elisabeth Vandevoorde)
    Met GOUD (Ine Billiet, Ellen De Buck, Elisabeth Vandevoorde) voor onderdeel Double Dutch 3
    Met BRONS (Ine Billiet, Ellen De Buck, Els Vancompernolle, Elisabeth Vandevoorde) voor onderdeel Double Dutch 4

World Youth Tournament Masters

Beloften:

  • 21 ste (Janno Boelens) van 38 voor onderdeel 30” speed

Junioren:

  • 8 ste (Justine Van Doren) van 31 voor onderdeel freestyle
  • 9 de (Ellen De Buck) van 30 voor onderdeel 3’ speed

Senioren:

  • 4 de (Elisabeth Vandevoorde) van 23 met BRONS voor onderdeel 3’ speed

World Youth Tournament Team (25 deelnemende teams)

Beloften:

  • 15 de (Lorena Agusto, Anoek De Buck, Jelke Nelis, Sarah Snoeck, Floriane Van Doren)

Sportieve Cup (27 clubs)

  • 9 de (Sipiro)

08/05/2010 - Belgische masters voor beloften (10 deelnemers)

  • 9 de (Janno Boelens)
    → geselecteerd voor 30 sec. speed op World Youth Tournament

08/05/2010 - Cup voor demoteams (8 deelnemende teams)

  • 7 de (Lorena Agusto, Ine Billiet, Jana Bracke, Anoek De Buck, Ellen De Buck, Floor De Decker, Nathalie Schouppe, Inge Vancompernolle, Elisabeth Vandevoorde, Justine Van Doren, Floriane Van Doren, Laura Van Huylenbroeck)

08/05/2010 - Selectie cup voor demoteams (15 deelnemende teams)

  • 2 de (Lorena Agusto, Ine Billiet, Jana Bracke, Anoek De Buck, Ellen De Buck, Floor De Decker, Nathalie Schouppe, Inge Vancompernolle, Elisabeth Vandevoorde, Justine Van Doren, Floriane Van Doren, Laura Van Huylenbroeck)

Eindranking beloftenmasters

Meisjes: (113 deelnemers)

  • 15 de (Laura Wils)
  • 18 de (Anoek De Buck)
  • 22 ste (Charlotte Messeman)
  • 28 ste (Jelke Nelis)
  • 31 ste (Floriane Van Doren)
  • 34 ste (Lorena Agusto)
  • 46 ste (Helena Rombaut)
  • 50 ste (Justine De Kuysscher)
  • 57 ste (Ellen Demeyere)
  • 59 ste (Sarah Snoeck)

Jongens: (17 deelnemers)

  • 3 de (Janno Boelens)

25/04/2010 - Beloftenmasters

Beloften van het jaar 1998: (36 deelnemers)

  • 5 de (Laura Wils)
  • 12 de (Helena Rombaut)
  • 14 de (Justine De Kuysscher)

Beloften van het jaar 1997: (38 deelnemers)

  • 5 de (Anoek De Buck)
    → geselecteerd voor freestyle op Belgische masters voor beloften
  • 11 de (Jelke Nelis)
  • 13 de (Lorena Agusto)
  • 19 de (Sarah Snoeck)
  • 21 ste (Ellen Demeyere)

Beloften van het jaar 1996 meisjes: (41 deelnemers)

  • 10 de (Charlotte Messeman)
  • 13 de (Floriane Van Doren)

Beloften van het jaar 1996 jongens: (5 deelnemers)

  • ZILVER (Janno Boelens)
    → geselecteerd overall op Belgische masters voor beloften

24/04/2010 - Minimasters

Mini’s van het jaar 2000:

  • 11 de (Charlotte De Visscher)
  • 15 de (Elke Rombaut)
  • 20 ste (Nora Körmöczi)
  • 25 ste (Luka Van Der Cruyssen)

Mini’s van het jaar 1999:

  • 12 de (Fien Rooms)
  • 26 ste (Marie-Line Van Der Vloet)
  • 29 ste (Chiara Union)
  • 32 ste (Yanina Goeminne)

21/03/2010 - Speedcontest

(18 deelnemende teams)

  • GOUD (Ine Billiet, Jana Bracke, Ellen De Buck, Elisabeth Vandevoorde)
  • 5 de (Jona Piens, Nathalie Schouppe, Hanna Vandenabeele, Stefanie Vermeersch)

20/03/2010 - Belgisch kampioenschap miniteams

(72 deelnemende teams)

  • 19 de (Charlotte De Visscher, Fien Rooms)
  • 27 ste (Elke Rombaut, Jennifer Stoica)
  • 53 ste (Nora Körmöczi, Luka Van Der Cruyssen)
  • 60 ste (Yanina Goeminne, Chiara Union, Marie-Line Van Der Vloet)

14/03/2010 - Belgisch kampioenschap voor meisjesteams

(16 deelnemende teams)

  • 3 de (Ine Billiet, Jana Bracke, Ellen De Buck, Els Vancompernolle, Elisabeth Vandevoorde)
    → geselecteerd voor het Wereldkampioenschap

14/03/2010 - Belgisch kampioenschap voor senioren meisjes

(8 deelnemende teams)

  • BRONS (Ine Billiet, Jana Bracke, Ellen De Buck, Els Vancompernolle, Elisabeth Vandevoorde)

13/03/2010 - Belgisch kampioenschap beloftenteams

(11 deelnemende teams)

  • 5 de (Lorena Agusto, Anoek De Buck, Jelke Nelis, Sarah Snoeck, Floriane Van Doren)
    → geselecteerd voor het World Youth Tournament

07/03/2010 - Selectiekampioenschap senioren meisjes

(30 deelnemende teams)

  • BRONS (Ine Billiet, Jana Bracke, Ellen De Buck, Els Vancompernolle, Elisabeth Vandevoorde)
    → geselecteerd voor het Belgisch kampioenschap
  • 8 ste (Jona Piens, Nathalie Schouppe, Justine Van Doren, Laura Van Huylenbroeck)
  • 18 de (Heleen Snauwaert, Inge Vancompernolle, Stefanie Vermeersch, Sara Willemyns)

28/02/2010 - Selectiekampioenschap beloftenteams

Beloften Meisjes (18 deelnemende teams)

  • 5 de (Lorena Agusto, Anoek De Buck, Jelke Nelis, Sarah Snoeck, Floriane Van Doren)
    → geselecteerd voor het Belgisch kampioenschap
  • 8 ste (Heleen Merchiers, Charlotte Messeman, Helena Rombaut, Alison Stoica, Laura Wils)
  • 10 de (Justine De Kuysscher, Ellen Demeyere, Ellen Duprez, Diede Eyland, Hannah Van Der Cruyssen)

Beloften Mixed (12 deelnemende teams)

  • 10 de (Janno Boelens, H. B., Aster Cantrijn, Sacha Coussement)

28/11/2009 - Masters 85-

(6 deelnemers)

  • GOUD (Lies Hiers)
  • BRONS (Stefanie Vermeersch)

28/11/2009 - Belgische A-masters

(15 deelnemers)

  • 8 ste (Elisabeth Vandevoorde)
    → geselecteerd overall op World Youth Tournament

28/11/2009 - Belgische B-masters

(25 deelnemers)

  • 7 de (Ellen De Buck)
    → geselecteerd voor 3 min. speed op World Youth Tournament
  • 11 de (Justine Van Doren)
    → geselecteerd voor freestyle op World Youth Tournament
  • 19 de (Jana Bracke)

21/11/2009 - Eindranking Selecties masters

(189 deelnemers)

  • 12 de (Elisabeth Vandevoorde)
    → geselecteerd voor de A-masters
  • 15 de (Ellen De Buck)
    → geselecteerd voor de B-masters
  • 23 ste (Jana Bracke)
    → geselecteerd voor de B-masters
  • 42 ste (Justine Van Doren)
    → geselecteerd voor de B-masters
  • 58 ste (Nathalie Schouppe)
  • 71 ste (Els Vancompernolle)
  • 83 ste (Jona Piens)
  • 134 ste (Inge Vancompernolle)
  • 136 ste (Hanna Vandenabeele)
  • 183 ste (Birgen De Smet)

21/11/2009 - Masters Selectie 4

(66 deelnemers)

  • ZILVER (Elisabeth Vandevoorde) + ZILVER voor 3 min. speed
  • BRONS (Ellen De Buck) + BRONS voor 3 min. speed + BRONS voor freestyle
  • 6 de (Jana Bracke)
  • 10 de (Justine Van Doren) + GOUD voor freestyle
  • 18 de (Nathalie Schouppe)
  • 21 ste (Els Vancompernolle)
  • 27 ste (Jona Piens)
  • 42 ste (Hanna Vandenabeele)
  • 44 ste (Inge Vancompernolle)
  • 56 ste (Averil De Baeck)
  • 65 ste (Birgen De Smet)

03/10/2009 - Double Dutch Kampioenschap

(20 deelnemende teams, categorie seniors DD3)

  • 4 de (Ine Billiet, Ellen De Buck en Elisabeth Vandevoorde)

Contact

SIPIRO VZW

info@sipiro.be

0470 60 80 75

(Enkel tijdens recreatie trainingsuren)

HOOFDZAAL
Sportzaal Sint-Pietersinstituut
Meersstraat 131 b
9000 Gent

EXTRA ZAAL (enkel competitie)
Sportzaal KLIM
Sint-Pietersaalststraat 86
9000 Gent