SIPIRO vzw

Resultaten Seizoen 2010-2011

14/05/2011 - Cup voor demoteams

Selectie (15 deelnemende teams)

  • 5 de (Lorena Agusto, Ine Billiet, Jana Bracke, Anoek De Buck, Ellen De Buck, Nathalie Schouppe, Elisabeth Vandevoorde, Floriane Van Doren, Justine Van Doren, Laura Van Huylenbroeck, Sara Willemijns, Laura Wils)
    geselecteerd voor de finale

Finale (8 geselecteerde teams)

  • 8 ste (Lorena Agusto, Ine Billiet, Jana Bracke, Anoek De Buck, Ellen De Buck, Nathalie Schouppe, Elisabeth Vandevoorde, Floriane Van Doren, Justine Van Doren, Laura Van Huylenbroeck, Sara Willemijns, Laura Wils)

08/05/2011 - Provinciale minimasters

Geboortejaar 2000: (45 deelnemers)

  • ZILVER (Luka Van der Cruyssen)
  • 5 de (Edith Goderis)
  • 13 de (Charlotte De Visscher)
  • 17 de (Nora Körmöczi)
  • 21 ste (Leonie Bourguillioen)
  • 27 ste (Elke Rombaut)
  • 28 ste (Karen Demeyere)
  • 38 ste (Joke Duprez)
  • 40 ste (Jennifer Stoica)

Geboortejaar 2001: ( 30 deelnemers)

  • 6 de (Maitée Union)
  • 7 de (Janina De Raedt)
  • 19 de (Annelies Corteel)

30/04/2011–1/05/2011 - Double Dutch kampioenschap

Categorie mini’s: (28 deelnemende teams)

  • 13 de (Charlotte De Visscher, Edith Goderis, Nora Körmöczi)

Categorie beloften: (54 deelnemende teams)

  • BRONS (Lorena Agusto, Anoek De Buck, Sarah Snoeck)
    geselecteerd voor het Internationale Double Dutch Contest in Parijs.
  • 13 de (Jelke Nelis, Alison Stoica, Hannah Van der Cruyssen)
  • 19 de (Justine De Kuysscher, Fien Rooms, Laura Wils)

Categorie junioren: (34 deelnemende teams)

  • 14 de (Jana Bracke, Lore Van Acker, Floriane Van Doren)
  • 22 ste (Janno Boelens, Sacha Coussement, Charlotte Messeman)

Categorie senioren - DD 3: (39 deelnemende teams)

  • 4 de (Ine Billiet, Ellen De Buck, Elisabeth Vandevoorde)
  • 15 de (Jona Piens, Els Vancompernolle, Sara Willemijns)

Categorie senioren - DD 4: (22 deelnemende teams)

  • 8 ste (Ine Billiet, Ellen De Buck, Els Vancompernolle, Elisabeth Vandevoorde)
    geselecteerd voor 2 x 1 min. speed op het European Championship in Hongarije

30/03/2011 - Intraclub voor pre-mini’s

  1. Maitée Union
  2. Jennifer Stoica
  3. Annelies Corteel
  4. Joke Duprez
  5. Kato Mortier
  6. Deborah Wuestenberghs

26/03/2011 - Belgisch kampioenschap voor mini teams

(75 deelnemende teams)

  • 8 ste (Nora Körmöczi, Elke Rombaut)
  • 14 de (Charlotte De Visscher, Edith Goderis)
  • 28 ste (Karen Demeyere, Yanina De Raedt)
  • 29 ste (Leonie Bourguillioen, Luka Van der Cruyssen)

20/03/2011 - Belgisch kampioenschap voor meisjesteams

(20 teams)

  • 7 de (Ine Billiet, Ellen De Buck, Els Vancompernolle, Elisabeth Vandevoorde)
    geselecteerd voor het European Youth Tournament in Hongarije
  • 9 de (Jona Piens, Nathalie Schouppe, Inge Vancompernolle, Justine Van Doren, Laura Van Huylenbroeck)
  • 19 de (Jana Bracke, Averil De Baeck, Lore Van Acker, Floriane Van Doren, Alix Willems)

20/03/2011 - Belgisch kampioenschap senioren meisjes

(10 geselecteerde teams)

  • 5 de (Ine Billiet, Ellen De Buck, Els Vancompernolle, Elisabeth Vandevoorde)
  • 7 de (Jona Piens, Nathalie Schouppe, Inge Vancompernolle, Justine Van Doren, Laura Van Huylenbroeck)

20/03/2011 - Belgisch kampioenschap junioren meisjes

(10 geselecteerde teams)

  • 9 de (Jana Bracke, Averil De Baeck, Lore Van Acker, Floriane Van Doren, Alix Willems)

20/03/2011 - Belgisch kampioenschap beloften meisjes

(10 geselecteerde teams)

  • 4 de (Lorena Agusto, Anoek De Buck, Jelke Nelis en Laura Wils)
    geselecteerd voor het European Youth Tournament in Hongarije
  • 10 de (Aster Cantryn, Justine De Kuysscher, Ellen Demeyere, Helena Rombaut, Alison Stoica)

19/03/2011 - Belgisch kampioenschap voor mixed teams

(27 deelnemende teams)

  • 21 ste (Janno Boelens, Sacha Coussement, Pauline Lips, Charlotte Messeman, Judith Talloen)

19/03/2011 - Belgisch kampioenschap Junioren mixed

(12 deelnemende teams)

  • 8 ste (Janno Boelens, Sacha Coussement, Pauline Lips, Charlotte Messeman, Judith Talloen)

27/02/2011 - Selectiekampioenschap Junioren meisjes

(37 deelnemende teams)

  • 10 de (Jana Bracke, Averil De Baeck, Lore Van Acker, Floriane Van Doren, Alix Willems)
    geselecteerd voor het Belgisch kampioenschap

26/02/2011 - Selectiekampioenschap Senioren meisjes

(38 deelnemende teams)

  • ZILVER (Ine Billiet, Ellen De Buck, Els Vancompernolle, Elisabeth Vandevoorde)
    geselecteerd voor het Belgisch kampioenschap
  • 9 de (Jona Piens, Nathalie Schouppe, Inge Vancompernolle, Justine Van Doren, Laura Van Huylenbroeck)
    geselecteerd voor het Belgisch kampioenschap

19/02/2011 - Selectiekampioenschap Beloften meisjes

(20 deelnemende teams)

  • GOUD (Lorena Agusto, Anoek De Buck, Jelke Nelis en Laura Wils)
    geselecteerd voor het Belgisch kampioenschap
  • 5 de (Aster Cantryn, Justine De Kuysscher, Ellen Demeyere, Helena Rombaut, Alison Stoica)
    geselecteerd voor het Belgisch kampioenschap
  • 6 de (Diede Eyland, Heleen Merchiers, Fien Rooms, Sarah Snoeck, Hannah Van der Cruyssen)
  • 15 de (Ellen Duprez, Yanina Goeminne, Yde Keunen, Chiara Union, Marie-Line Van de Vloet)

21/11/2010 - A masters

15 + meisjes: (15 geselecteerden)

  • 4 de (Elisabeth Vandevoorde)
  • 9 de (Ine Billiet)
  • (Jana Bracke haalde een 5de plaats in onderdeel 30 sec. speed)

20/11/2010 - Masters 86-

(3 deelnemers)

  • GOUD (Stefanie Vermeersch)

20/11/2010 - B Masters

Beloften meisjes: (25 geselecteerden)

  • 4 de (Anoek De Buck) met GOUD voor freestyle
  • 8 ste (Laura Wils) met BRONS voor freestyle

7/11/2010 - Speedcontest PJR

(17 deelnemers)

  • GOUD (Ine Billiet, Ellen De Buck, Els Vancompernolle en Elisabeth Vandevoorde)

Eindranking Selecties Masters

Beloften meisjes: (190 deelnemers)

  • 22 ste (Anoek De Buck)
    geselecteerd voor de B-masters
  • 31 ste (Laura Wils)
    geselecteerd voor B-masters
  • 41 ste (Lorena Agusto)
  • 44 ste (Justine De Kuysscher)
  • 62 ste (Fien Rooms)
  • 72 ste (Heleen Merchiers)
  • 80 ste (Ellen Demeyere)
  • 94 ste (Helena Rombaut)
  • 101 ste (Sarah Snoeck)
  • 113 ste (Hannah Van der Cruyssen)

15 + meisjes: (254 deelnemers)

  • 5 de (Ine Billiet)
    geselecteerd voor de A-masters
  • 6 de (Elisabeth Vandevoorde)
    geselecteerd voor de A-masters
  • 51 ste (Jana Bracke)
    geselecteerd voor 30 sec speed op A-masters
  • 70 ste (Jona Piens)
  • 108 ste (Nathalie Schouppe)
  • 180 ste (Averil De Baeck)
  • 243 ste (Alix Willems)

15 + jongens: (31 deelnemers)

  • 29 ste (Sacha Coussement)
  • 30 ste (Janno Boelens)

24/10/2010 - Masters Selectie 5: 15+

15 + meisjes: (80 deelnemers)

  • BRONS (Ine Billiet) met BRONS voor 30 sec speed
  • 4 de (Elisabeth Vandevoorde) met ZILVER voor 3 min speed
  • 24 ste (Jana Bracke)
  • 26 ste (Jona Piens)
  • 41 ste (Nathalie Schouppe)
  • 57 ste (Averil De Baeck)
  • 75 ste (Alix Willems)

15 + jongens: (13 deelnemers)

  • 12 de (Sacha Coussement)
  • 13 de (Janno Boelens)

17/10/2010 - Masters Selectie 3: Beloften

Beloften meisjes: 46 deelnemers

  • 7 de (Anoek De Buck) met BRONS voor freestyle
  • 10 de (Laura Wils)
  • 13 de (Justine De Kuysscher)
  • 18 de (Lorena Agusto)
  • 19 de (Fien Rooms)
  • 23 ste (Heleen Merchiers)
  • 24 ste (Ellen Demeyere)
  • 27 ste (Helena Rombaut)
  • 28 ste (Sarah Snoeck)
  • 33 ste (Hannah Van der Cruyssen)

Contact

SIPIRO VZW

info@sipiro.be

0470 60 80 75

(Enkel tijdens recreatie trainingsuren)

HOOFDZAAL
Sportzaal Sint-Pietersinstituut
Meersstraat 131 b
9000 Gent

EXTRA ZAAL (enkel competitie)
Sportzaal KLIM
Sint-Pietersaalststraat 86
9000 Gent