SIPIRO vzw

Resultaten Seizoen 2011-2012

13/05/2012 - Democup Finale

(10 geselecteerde teams)

  • 9 de (Lorena Agusto, Ine Billiet, Janno Boelens, Jana Bracke, Anoek De Buck, Ellen De Buck, Jelke Nelis, Jona Piens, Els Vancompernolle, Elisabeth Vandevoorde, Justine Van Doren, Sara Willemijns, Laura Wils)

12/05/2012 - Democup Selectie

(26 deelnemende teams)

  • 8 ste (Lorena Agusto, Ine Billiet, Janno Boelens, Jana Bracke, Anoek De Buck, Ellen De Buck, Jelke Nelis, Jona Piens, Els Vancompernolle, Elisabeth Vandevoorde, Justine Van Doren, Sara Willemijns, Laura Wils)
    geselecteerd voor de finale

06/05/2012 - Provinciale minimasters

Geboortejaar 2003 – 2004 : (10 deelnemers)

  • 4 de (Lio Ghijselings)
  • 5 de (Louise Decroos)

Geboortejaar 2002 : (43 deelnemers)

  • 28 ste (Deborah Wuestenberghs)

Geboortejaar 2001: (45 deelnemers)

  • 13 de (Maïtée Union)
  • 17 de (Annelies Corteel)
  • 19 de (Kato Mortier)
  • 24 ste (Janina De Raedt)
  • 36 ste (Nuria Meerschaert)

22/04/2012 - Double Dutch Experience junioren

  • Derde plaats voor Sacha Coussement, Pauline Lips, Charlotte Messeman, Judith Talloen)

21/04/2012 - Double Dutch Kampioenschap mini’s

(32 deelnemende teams)

  • 5 de (Janina De Raedt, Kato Mortier, Maitée Union)

24/03/2012 - RecreaCup

Categorie mini 2: (24 deelnemers)

  • 6 de (Alixe Staelens)
  • 12 de (Kaat Fasseur)
  • 13 de (Sarah Dobbenie)

Categorie beloften: (24 deelnemers)

  • 17 de (Oriana Nobus)
  • 22 ste (Katinka Moors)

Categorie junioren: (8 deelnemers)

  • 7 de (Kathalina Moors)

17/03/2012 - Belgisch kampioenschap Mini Teams:

(74 deelnemende teams)

  • 34 ste (Janina De Raedt, Kato Mortier, Chiara Union)
  • 38 ste (Annelies Corteel, Deborah Wuestenberghs)
  • 66 ste (Louise Decroos, Lio Ghijselings)

11/03/2012 - Belgisch kampioenschap Meisjes Teams:

Beloften: (10 geselecteerde teams)

  • 6 de (Justine De Kuysscher, Helena Rombaut, Fien Rooms, Laura Wils)
    nemen deel aan het Wereld Jeugdtoernooi

Junioren: (10 geselecteerde teams)

  • 4 de (Lorena Agusto, Jana Bracke, Anoek De Buck, Jelke Nelis, Floriane Van Doren)
    geselecteerd voor het Wereld Jeugdtoernooi

Senioren: (10 geselecteerde teams)

  • 4 de (Ine Billiet, Ellen De Buck, Els Vancompernolle, Elisabeth Vandevoorde)
    geselecteerd voor het Wereldkampioenschap

10/03/2012 - Belgisch kampioenschap Junioren Mixed:

(15 deelnemende teams)

  • 6 de (Janno Boelens, Ellen Demeyere, Charlotte Messeman, Alison Stoica, Lore Van Acker)
  • 8 ste (Sacha Coussement, Diede Eyland, Pauline Lips, Sarah Snoeck, Hannah Van der Cruyssen)

04/03/2012 - Selectiekampioenschap Junioren Meisjes:

(30 deelnemende teams)

  • ZILVER (Lorena Agusto, Jana Bracke, Anoek De Buck, Jelke Nelis, Floriane Van Doren)
    geselecteerd voor het Belgisch kampioenschap
  • 14 de (Averil De Baeck, Ellen Duprez, Judith Talloen, Alix Willems)

03/03/2012 - Selectiekampioenschap Senioren Meisjes:

(40 deelnemende teams)

  • BRONS (Ine Billiet, Ellen De Buck, Els Vancompernolle, Elisabeth Vandevoorde)
    geselecteerd voor het Belgisch kampioenschap
  • 19 de (Garence Devolder, Jona Piens, Nathalie Schouppe, Laura Van Huylenbroeck)

11/02/2012 - Selectiekampioenschap Beloften Meisjes:

Ranking volgens 2 freestyles: (30 deelnemende teams)

  • BRONS (Justine De Kuysscher, Helena Rombaut, Fien Rooms, Laura Wils)
  • 10 de (Charlotte De Visscher, Chiara Union, Luka Van Der Cruyssen, Marie-Line Van De Vloet)
  • 13 de (Aster Cantryn, Edith Goderis, Nora Körmöczi, Heleen Merchiers)
  • 20 ste (Leonie Bourguillioen, Karen Demeyere, Yanina Goeminne, Elke Rombaut)
  • 21 ste (Joke Duprez, Silke Gieshelmann, Jennifer Stoica, Isthra Swinnen, Emma Van der Smissen)

Ranking volgens 4 freestyles: (26 teams)

  • 3 de (Justine De Kuysscher, Helena Rombaut, Fien Rooms, Laura Wils)
    geselecteerd voor het Belgisch kampioenschap
  • 11 de (Aster Cantryn, Edith Goderis, Nora Körmöczi, Heleen Merchiers)
  • 12 de (Charlotte De Visscher, Chiara Union, Luka Van der Cruyssen, Marie-Line Van De Vloet)
  • 21 ste (Leonie Bourguillioen, Karen Demeyere, Yanina Goeminne, Elke Rombaut)

05/02/2012 - RecreaCup

Categorie mini 1: (58 deelnemers)

  • 13 de (Brechje Vleminckx)
  • 30 ste (Thyra Van Speybroeck)
  • 32 ste (Lise Decroos)
  • 38 ste (Emilie Chirivi’)
  • 39 ste (Emmanuelle France)

Categorie mini 2: (44 deelnemers)

  • 4 de (Sarah Dobbenie)
  • 14 de (Ella Eeckman) + proefwinnaar proef 8
  • 22 ste (Kyra Voordeckers)
  • 24 ste (Kaat Fasseur)
  • 31 ste (Lise Claeys)
  • 41 ste (Emeline Haenebalcke)
  • 42 ste (Merel Dirix)
  • 43 ste (Kevin Sucaet)
  • 44 ste (Eline Lootens)

Categorie beloften: (51 deelnemers)

  • 27 ste (Emma Eeckman)
  • 31 ste (Katinka Moors)
  • 42 ste (Athena Valotto)
  • 45 ste (Oriana Nobus)

Categorie junioren: (23 deelnemers)

  • 17 de (Kathalina Moors)

20/11/2011 - Belgische A-masters:

Beloften meisjes: (15 geselecteerden)

  • 9 de (Justine De Kuysscher)
  • 12 de (Laura Wils)

15 + meisjes : (15 geselecteerden)

  • 13 de (Elisabeth Vandevoorde)
    geselecteerd Overall op het Wereld Jeugdtoernooi
  • 14 de (Jana Bracke)
    geselecteerd Overall op het Wereld Jeugdtoernooi

Onderdeel 30 sec. speed:

  • 4de (Ine Billiet)
    geselecteerd voor 30” speed op het Wereld Jeugdtoernooi

Onderdeel triples - Jongens: (10 geselecteerden)

  • 5 de (Janno Boelens)
    geselecteerd voor triples op het Wereld Jeugdtoernooi

Onderdeel triples - Meisjes: (10 geselecteerden)

  • ZILVER (Els Vancompernolle)
    geselecteerd voor triples op het Wereldkampioenschap

20/11/2011 - Belgische B-masters:

Beloften meisjes: (25 geselecteerden)

  • 24 ste (Helena Rombaut)

15 + jongens: (14 geselecteerden)

  • 7 de (Janno Boelens)
    geselecteerd Overall op het Wereld Jeugdtoernooi

Eindranking Selecties masters

Beloften meisjes: (218 deelnemers)

  • 5 de (Laura Wils)
    geselecteerd voor de A-masters
  • 7 de (Justine De Kuysscher)
    geselecteerd voor A-masters
  • 40 ste (Helena Rombaut)
    geselecteerd voor B-masters
  • 48 ste (Heleen Merchiers)
  • 50 ste (Luka Van der Cruyssen)
  • 52 ste (Nora Körmöczi)
  • 62 ste (Edith Goderis)
  • 84 ste (Aster Cantryn)
  • 91 ste (Charlotte De Visscher)
  • 108 ste (Karen Demeyere)
  • 109 ste (Marie-Line Van De Vloet)
  • 117 de (Chiara Union)
  • 142 ste (Leonie Bourguillioen)
  • 153 ste (Elke Rombaut)

15 + meisjes: (271 deelnemers)

  • 9 de (Jana Bracke)
    geselecteerd voor de A-masters
  • 1 de (Elisabeth Vandevoorde)
    geselecteerd voor de A-masters
  • 56 ste (Jelke Nelis)
  • 62 ste (Ine Billiet)
    geselecteerd voor 30 sec. speed op A-masters
  • 99 ste (Garence Devolder)
  • 115 de (Els Vancompernolle)
    geselecteerd voor triples op A-masters
  • 119 de (Averil De Baeck)
  • 139 ste (Charlotte Messeman)
  • 162 ste (Alison Stoica)
  • 169 ste (Floriane Van Doren)
  • 171 ste (Alix Willems)
  • 181 ste (Lore Van Acker)
  • 183 ste (Diede Eyland)
  • 198 ste (Ellen Demeyere)
  • 215 de (Judith Talloen)
  • 236 ste (Ellen Duprez)
  • 241 ste (Pauline Lips)
  • 260 ste (Hannah Van der Cruyssen)

15 + jongens: (37 deelnemers)

  • 23 ste (Janno Boelens)
    geselecteerd voor de B-masters en voor triples op A-masters
  • 31 ste (Sacha Coussement)

23/10/2011 - Masters Selectie Junioren:

15 + meisjes: (100 deelnemers)

  • 2 de (Jana Bracke) met ZILVER voor 3’ speed
  • 10 de (Jelke Nelis)
  • 24 ste (Averil De Baeck)
  • 33 ste (Charlotte Messeman)
  • 47 ste (Alison Stoica) met ZILVER voor triples
  • 49 ste (Floriane Van Doren)
  • 53 ste (Alix Willems)
  • 59 ste (Lore Van Acker)
  • 60 ste (Diede Eyland)
  • 66 ste (Ellen Demeyere)
  • 72 ste (Judith Talloen)
  • 77 ste (Ellen Duprez)
  • 80 ste (Pauline Lips)
  • 94 ste (Hannah Van der Cruyssen)

15 + jongens: (14 deelnemers)

  • 11 de (Janno Boelens)
  • 12 de (Sacha Coussement)

22/10/2011 - Masters Selectie Senioren:

15 + meisjes: (78 deelnemers)

  • 4 de (Elisabeth Vandevoorde)
  • 20 ste (Ine Billiet)
  • 39 ste (Garence Devolder)
  • 42 ste (Els Vancompernolle) met GOUD voor triples

15/10/2011 - Masters Selectie Beloften:

Beloften meisjes: (79 deelnemers)

  • 2 de (Laura Wils) met BRONS voor 30’’ speed en BRONS voor 3’ speed
  • 4 de (Justine De Kuysscher) met ZILVER voor 30’’ speed en ZILVER voor 3’ speed
  • 10 de (Helena Rombaut)
  • 11 de (Nora Körmöczi)
  • 12 de (Heleen Merchiers)
  • 13 de (Luka Van der Cruyssen)
  • 15 de (Edith Goderis)
  • 24 ste (Aster Cantryn)
  • 27 ste (Charlotte De Visscher)
  • 29 ste (Marie-Line Van De Vloet)
  • 34 ste (Karen Demeyere)
  • 35 ste (Chiara Union)
  • 43 ste (Leonie Bourguillioen)
  • 51 ste (Elke Rombaut)

Contact

SIPIRO VZW

info@sipiro.be

0470 60 80 75

(Enkel tijdens recreatie trainingsuren)

HOOFDZAAL
Sportzaal Sint-Pietersinstituut
Meersstraat 131 b
9000 Gent

EXTRA ZAAL (enkel competitie)
Sportzaal KLIM
Sint-Pietersaalststraat 86
9000 Gent