SIPIRO vzw

Resultaten Seizoen 2012-2013

05/08/2013 - European Championship

15+ meisjes: (23 teams)

  • 4 de (Ine Billiet, Jana Bracke, Ellen De Buck, Els Vancompernolle, Elisabeth Vandevoorde) B3
  • BRONS voor single rope 4 (Ine Billiet, Ellen De Buck, Els Vancompernolle, Elisabeth Vandevoorde)
  • ZILVER voor double dutch 3 (Ine Billiet, Ellen De Buck, Els Vancompernolle)
  • ZILVER voor double dutch 4 (Ine Billiet, Jana Bracke, Ellen De Buck, Els Vancompernolle)

28/04/2013 - Provinciale minimasters:

Meisjes –9 jaar: (20 deelnemers)

  • BRONS (Louise Decroos)
  • 11 de (Kiara Werbrouck)
  • 16 de (Eva Rooms)

Meisjes -10 jaar: (32 deelnemers)

  • 17 de (Sara De Boever)
  • 21 ste (Brechje Vleminckx)

Meisjes -11 jaar: (57 deelnemers)

  • 41 ste (Deborah Wuestenberghs)

16/03/2013 - Kampioenschap voor mini teams:

Mini 10 jaar: (15 deelnemende teams)

  • 11 de (Sara De Boever, Eva Rooms, Kiara Werbrouck)

Mini 11 jaar: (32 deelnemende teams)

  • 22 ste (Louise Decroos, Brechje Vleminckx, Deborah Wuestenberghs)

11/03/2013 - Belgisch kampioenschap meisjes teams:

Beloften meisjes: (10 geselecteerde teams)

  • 7 de (Edith Goderis, Nora Körmöczi, Fien Rooms en Marie-Line Van de Vloet)

15+ meisjes:

  • BRONS (Ine Billiet, Jana Bracke, Ellen De Buck, Els Vancompernolle, Elisabeth Vandevoorde)
    geselecteerd voor het European Championship in Denemarken

10/03/2013 - Belgisch kampioenschap mixed teams:

Junioren open: (15 deelnemende teams)

  • 6 de (Janno Boelens, Sacha Coussement, Heleen Merchiers, Helena Rombaut, Floriane Van Doren)

Eindranking Selecties teams:

Beloften meisjes: (51 deelnemende teams)

  • 9 de (Edith Goderis, Nora Körmöczi, Fien Rooms en Marie-Line Van de Vloet)
    geselecteerd voor het Belgisch kampioenschap
  • 16 de (Leonie Bourguillioen, Charlotte De Visscher, Yanina Goeminne, Elke Rombaut en Maitée Union)
  • 19 de (Karen Demeyere, Silke Gieshelmann, Kato Mortier, Luka Van der Cruyssen, Chiara Union)
  • 44 ste (Joke Duprez, Jennifer Stoica, Athena Valotto, Emma Vandersmissen, Severine Van Hoecke)
  • 48 ste (Mercé Balličre, Kaat Fasseur, Roxanne Kloek, Emma Roelants, Marie Vandevelde)

Junioren meisjes: (27 deelnemende teams)

  • 12 de (Lorena Agusto Veliz, Anoek De Buck, Jelke Nelis, Laura Wils)
  • 14 de (Ellen Demeyere, Charlotte Messeman, Alison Stoica, Lore Van Acker)

Senioren meisjes: (37 deelnemende)

  • 2 de (Ine Billiet, Jana Bracke, Ellen De Buck, Els Vancompernolle, Elisabeth Vandevoorde)
    geselecteerd voor het Belgisch kampioenschap
  • 12 de (Manon De Loof, Garence Devolder, Jona Piens, Justine Van Doren, Sara Willemijns)
  • 29 ste (Averil De Baeck, Pauline Lips, Judith Talloen, Hannah Van Der Cruyssen, Alix Willems)

03/03/2013 - Selectiekampioenschap 15+ teams:

Senioren meisjes: (10 deelnemende teams)

  • 1 ste (Ine Billiet, Jana Bracke, Ellen De Buck, Els Vancompernolle, Elisabeth Vandevoorde)
  • 4 de (Manon De Loof, Garence Devolder, Jona Piens, Justine Van Doren, Sara Willemijns)

24/02/2013 - Selectiekampioenschap 15+ teams:

Junioren meisjes: (8 deelnemende teams)

  • 3 de (Lorena Agusto Veliz, Anoek De Buck, Jelke Nelis, Laura Wils)
  • 4 de (Ellen Demeyere, Charlotte Messeman, Alison Stoica, Lore Van Acker)

Senioren meisjes: (13 deelnemende teams)

  • 10 de (Averil De Baeck, Pauline Lips, Judith Talloen, Hannah Van Der Cruyssen, Alix Willems)

24/02/2013 - Selectiekampioenschap beloften teams:

Beloften meisjes: (22 deelnemende teams)

  • 5 de (Edith Goderis, Nora Körmöczi, Fien Rooms en Marie-Line Van de Vloet)
  • 8 ste (Leonie Bourguillioen, Charlotte De Visscher, Yanina Goeminne, Elke Rombaut en Maitée Union)
  • 9 de (Karen Demeyere, Silke Gieshelmann, Kato Mortier, Luka Van der Cruyssen, Chiara Union)
  • 18 de (Joke Duprez, Jennifer Stoica, Athena Valotto, Emma Vandersmissen, Severine Van Hoecke)
  • 21 ste (Mercé Balličre, Kaat Fasseur, Roxanne Kloek, Emma Roelants, Marie Vandevelde)

18/11/2012 - Belgische A-masters:

Beloften meisjes:

  • 19 de (Fien Rooms) voor freestyle

15 + meisjes : (15 geselecteerden)

  • 13 de (Jana Bracke)
  • 13 de (Ine Billiet) voor freestyle

17/11/2012 - Belgische B-masters:

Beloften meisjes: (25 geselecteerden)

  • 9 de (Fien Rooms)
  • 16 de (Maitée Union)

15 + meisjes: (25 geselecteerden)

  • 14 de (Ine Billiet) met 2de plaats voor speed 30 sec.

Eindranking Selecties masters

Beloften meisjes: (219 deelnemers)

  • 25 ste (Fien Room) → geselecteerd voor de B-masters overall en voor de A-masters voor freestyle
  • 34 ste (Maitée Union)
    geselecteerd voor de B-masters overall
  • 43 ste (Edith Goderis)
  • 68 ste (Elke Rombaut)
  • 81 ste (Nora Körmöczi)
  • 94 ste (Yanina Goeminne)
  • 108 ste (Silke Gieshelmann)
  • 114 de (Charlotte De Visscher)
  • 127 ste (Karen Demeyere)
  • 131 ste (Leonie Bourguillioen)
  • 138 ste (Kato Mortier)
  • 140 ste (Marie-Line Van de Vloet)
  • 174 ste (Chiara Union)
  • 199 ste (Joke Duprez)
  • 200 ste (Jennifer Stoica)

15 + meisjes: (278 deelnemers)

  • 14 de (Jana Bracke)
    geselecteerd voor de A-masters overall
  • 23 ste (Ine Billiet)
    geselecteerd voor de B-masters overall en voor de A-masters voor freestyle
  • 75 ste (Anoek De Buck)
  • 79 ste (Lorena Agusto Veliz)
  • 92 ste (Laura Wils)
  • 113 de (Floriane Van Doren)
  • 114 de (Heleen Merchiers)
  • 121 ste (Jelke Nelis)
  • 142 ste (Charlotte Messeman)
  • 149 ste (Helena Rombaut)
  • 153 ste (Lore Van Acker)
  • 155 ste (Alison Stoica)
  • 163 ste (Averil De Baeck)
  • 176 ste (Ellen Demeyere)
  • 194 ste (Alix Willems)
  • 211 de (Hannah Van der Cruyssen)
  • 222 ste (Pauline Lips)

15 + jongens: (49 deelnemers)

  • 29 ste (Janno Boelens)
  • 35 ste (Sacha Coussement)

27/10/2012 - Masters Selectie 15+:

15 + meisjes: (deelnemers)

  • 5 de (Ine Billiet) met 2de plaats voor freestyle

27/10/2012 - Masters Selectie Beloften:

Beloften meisjes: (27 deelnemers)

  • 6 de (Fien Rooms)
  • 7 de (Edith Goderis)
  • 8 ste (Maitée Union)
  • 9 de (Nora Körmöczi)
  • 11 de (Elke Rombaut)
  • 14 de (Silke Gieshelmann)
  • 15 de (Karen Demeyere)
  • 16 de (Yanina Goeminne)
  • 17 de (Charlotte De Visscher)
  • 18 de (Leonie Bourguillioen)
  • 20 ste (Marie-Line Van de Vloet)
  • 21 ste (Kato Mortier)
  • 23 ste (Chiara Union)
  • 26 ste (Joke Duprez)
  • 27 ste (Jennifer Stoica)

20/10/2012 - Masters Selectie 15+:

15+ meisjes: (72 deelnemers)

  • 2 de (Jana Bracke) met 1ste plaats voor 30” speed en 3’ speed
  • 8 ste (Anoek De Buck) met 2de plaats voor freestyle
  • 9 de (Lorena Agusto Veliz)
  • 11 de (Laura Wils)
  • 17 de (Floriane Van Doren)
  • 19 de (Heleen Merchiers)
  • 21 ste (Jelke Nelis)
  • 27 ste (Charlotte Messeman)
  • 32 ste (Helena Rombaut)
  • 33 ste (Lore Van Acker)
  • 34 ste (Alison Stoica)
  • 37 ste (Averil De Baeck)
  • 40 ste (Ellen Demeyere)
  • 46 ste (Alix Willems)
  • 56 ste (Hannah Van der Cruyssen)
  • 60 ste (Pauline Lips)

15+ jongens: (11 deelnemers)

  • 5 de (Janno Boelens)
  • 8 ste (Sacha Coussement)

Contact

SIPIRO VZW

info@sipiro.be

0470 60 80 75

(Enkel tijdens recreatie trainingsuren)

HOOFDZAAL
Sportzaal Sint-Pietersinstituut
Meersstraat 131 b
9000 Gent

EXTRA ZAAL (enkel competitie)
Sportzaal KLIM
Sint-Pietersaalststraat 86
9000 Gent