SIPIRO vzw

Resultaten Seizoen 2013-2014

02/08/2014 - Wereldkampioenschap 15+ meisjesteams

(23 deelnemende teams)

  • ZILVER overall (Ine Billiet, Jana Bracke, Ellen De Buck, Elisabeth Vandevoorde)
    Zilver voor double dutch 3
    Brons voor single rope 4

28/07/2014 - International Open Tournament 15+ mixed teams

(18 deelnemende teams)

  • 10de team mixed (Lorena Agusto, Anoek De Buck, Els Vancompernolle, Renze Vuye)

10/05/2014 - Provinciale Masters voor mini’s:

Meisjes –9 jaar: (37 deelnemers)

  • 14de Thyra Van Speybroeck
  • 22ste Eva De Boever
  • 23ste Hélène Van de Vloet
  • 24ste Oona Derous
  • 31ste Louise Meert
  • 34ste Axelle Holsteyn

Meisjes -10 jaar: (45 deelnemers)

  • 6de Louise Decroos
  • 22ste Kiara Werbrouck
  • 35ste Eva Rooms
  • 37ste Nina Engels

Meisjes -11 jaar: (55 deelnemers)

  • 19de Sara De Boever
  • 53ste Brechje Vleminckx
  • 54ste MarieJulie Vanderstraeten

26/04/2014 - Mini Demo

(14 deelnemende teams)

  • BRONS Sipiro team Margot (Sara Willemijns, Justine Van Doren, Floriane Van Doren, Jona Piens, Margot De Kezel, Manon De Loof)
    geselecteerd voor het Europese kampioenschap minidemo
  • 10de Sipiro team Sarah (Sarah Snoeck, Jelke Nelis, Lore Van Acker, Judith Talloen, Allison Stoica, Hannah Van der Cruyssen)
  • 12de Sipiro team Ellen (Ellen De Meyere, Chiara Union, Helena Rombauts, Heleen Merchiers, Athena Valotto)
  • 13de Sipiro team Mercé (Mercé Ballière, Severine Van Hoecke, Charlotte Wright, Marie Vandevelde, Oriana Nobus)

22/03/2014 - Kampioenschap voor mini teams:

Onderdeel Single rope:

  • Mini 9 jaar: (14 deelnemende teams)
    • 6de Sipiro TE (Eva De Boever, Thyra Van Speybroeck)
    • 10de Sipiro HL (Louise Meert, Hélène Van de Vloet)
    • 12de Sipiro OA (Oona Derous, Axelle Holsteyn)
  • Mini 11 jaar: (31 deelnemende teams)
    • 4de Sipiro LS (Sara De Boever, Louise Decroos)
    • 28ste Sipiro KM (MarieJulie Vanderstraeten, Kiara Werbrouck)

Onderdeel Double Dutch: (32 deelnemende teams)

  • 15de Sipiro DD Brechje
  • 25ste Sipiro DD Kiara
  • 31ste Sipiro DD Oona

16/03/2014 - Belgisch kampioenschap meisjes teams:

Beloften: (14 geselecteerde teams)

  • 6de Sipiro Kato

15+: (20 geselecteerde teams)

  • GOUD Sipiro Ellen
    geselecteerd voor het Wereldkampioenschap
  • 12de Sipiro Manon

15/03/2014 - Belgisch kampioenschap mixed teams:

15+: (20 geselecteerde teams)

  • 7de Sipiro Mixed
    geselecteerd voor het International Open Tournament

16/02/2014 - Provinciaal kampioenschap teams beloften:

Beloften meisjes: (26 deelnemende teams)

  • 4de Sipiro Kato (Leonie Bourguillioen, Edith Goderis, Nora Körmöczi, Kato Mortier, Maitée Union)
    geselecteerd voor het Belgisch kampioenschap
  • 8ste Sipiro Luka (Karen Demeyere, Joke Duprez, Silke Ghieshelmann, Jennifer Stoica, Luka Van der Cruyssen)

Beloften mixed: (15 deelnemende teams)

  • 10de Sipiro Xander (Delfine Boone, Kaat Fasseur, Emma Roelants, Xander Van der Jeugt, Deborah Wuestenberghs)

15/02/2014 - Provinciaal kampioenschap teams 15+:

Junioren meisjes: (7 deelnemende teams)

  • 4de Sipiro Jelke (Justine De Kuysscher, Ellen Demeyere, Jelke Nelis, Fien Rooms, Laura Wils)
  • 7de Sipiro Mercé (Mercé Ballière, Charlotte Messeman, Oriana Nobus, Severine Van Hoecke, Marie Vandevelde)

Senioren meisjes: (24 deelnemende teams)

  • BRONS Sipiro Ellen
    geselecteerd voor het Belgisch kampioenschap
  • 10de Sipiro Manon
    geselecteerd voor het Belgisch kampioenschap
  • 11de Sipiro Floriane
  • 17de Sipiro MarieLine (Yanina Goeminne, Helena Rombaut, Lore Van Acker, Marie Line Van de Vloet)
  • 20ste Sipiro Pauline (Pauline Lips, Heleen Merchiers, Sarah Snoeck, Athena Valotto, Hannay Van der Cruyssen)
  • 21ste Sipiro Chiara (Charlotte Wright, Alison Stoica, Chiara Union, Judith Talloen)

Senioren mixed: (11 deelnemende teams)

  • 5de Sipiro Mixed
    geselecteerd voor het Belgisch kampioenschap

08/02/2014 - Recreacup:

Categorie mini 1: (90 deelnemers)

  • 11de Ruth Vanhoucke
  • 63ste Luna Claeys
  • 64ste Liere Van Holle

Categorie mini 2: (84 deelnemers)

  • 10de Lola Vanhee
  • 31ste Emilia Chirivi
  • 36ste Noor Van Overloop
  • 44ste Luka Meerschaert
  • 50ste Leen Hollebosch
  • 59ste Morgane Van Goethem

Categorie beloften: (76 deelnemers)

  • 64ste Arantxa Antheunis

Categorie junioren: (53 deelnemers)

  • 26ste Katinka Moors

Categorie senioren: (19 deelnemers)

  • 10de Kathalina Moors

17/11/2013 - Belgische A-masters:

Beloften meisjes: (20 geselecteerden)

  • 17de (Nora Körmöczi) met ZILVER voor 30 sec. speed
    (Onderdeel freestyle: Edith Goderis: 21ste; onderdeel 3 min. Speed: Maitée Union: 7de)

15 + jongens: (20 geselecteerden)

  • 20ste (Janno Boelens)

16/11/2013 - Belgische B-masters:

Beloften meisjes: (30 geselecteerden)

  • 13de (Maitée Union)
  • 16de (Edith Goderis)

20/10/2013 - Provinciale Masters Beloften:

Beloften meisjes: (134 deelnemers)

  • 9de (Nora Körmöczi)
    geselecteerd voor de A-masters overall
  • 17de (Edith Goderis)
    geselecteerd voor de B-masters overall en voor freesyle op de A-masters
  • 21ste (Maitée Union)
    geselecteerd voor de B-masters overall en voor 3 min. Speed op de A-masters
  • 28ste (Kato Mortier)
  • 49ste (Silke Gieshelmann)
  • 55ste (Luka Van der Cruyssen)
  • 64ste (Leonie Bourguillioen)
  • 75ste (Joke Duprez)
  • 80ste (Jennifer Stoica)
  • 85ste (Karen Demeyere)
  • 101ste (Kaat Fasseur)
  • 127ste (Emma Roelants)

19/10/2013 - Provinciale Masters 15+:

15+ meisjes: (137 deelnemers)

  • 31ste (Jona Piens)
  • 32ste (Jana Bracke)
  • 48ste (Laura Wils)
  • 61ste (Ellen Demeyere)
  • 67ste (Lore Van Acker)
  • 73ste (Fien Rooms)
  • 76ste (Margot De Kezel)
  • 77ste (Helena Rombaut)
  • 80ste (Heleen Merchiers)
  • 89ste (Justine De Kuysscher)
  • 94ste (Jelke Nelis)
  • 117de (Pauline Lips)
  • 121ste (Hannah Van der Cruyssen)
  • 133ste (Athena Valotto)

15+ jongens: (27 deelnemers)

  • 8ste (Janno Boelens) met BRONS voor 30 sec. speed en GOUD voor triples
    geselecteerd voor de A-masters overall en voor de A-masters voor triples

Contact

SIPIRO VZW

info@sipiro.be

0470 60 80 75

(Enkel tijdens recreatie trainingsuren)

HOOFDZAAL
Sportzaal Sint-Pietersinstituut
Meersstraat 131 b
9000 Gent

EXTRA ZAAL (enkel competitie)
Sportzaal KLIM
Sint-Pietersaalststraat 86
9000 Gent