SIPIRO vzw

Resultaten Seizoen 2015-2016

25/07/2016 - Swedish Open Teams

(14 deelnemende teams)

  • 6de Sipiro Janno met een BRONZEN medaille voor het onderdeel double dutch pair

07/05/2015 - Provinciale minimasters

Categorie meisjes -10 jaar (39 deelnemers)

  • 12de Julie Bouquet
  • 27ste Julie Roels
  • 32ste Liere Van Holle
  • 33ste Valentine Cruyt

Categorie meisjes -11 jaar (66 deelnemers)

  • 12de Eva De Boever
  • 18de Louise Meert
  • 25ste Ruth Van Hoecke
  • 26ste Thyra Van Speybroeck
  • 44ste Hélène Van de Vloet
  • 46ste Merel Thüringer

30/04/2016 - Provinciale preteams

Categorie beloften (7 teams)

  • 3de Sipiro Luka
  • 4de Sipiro Sien

30/04/2016 - Provinciale miniteams Double Dutch

(35 deelnemende teams)

  • 7de Sipiro Gitte
  • 15de Sipiro Merel

23/04/2016 - Provinciale B-stroom teams

Categorie beloften meisjes (11 deelnemende teams)

  • 9de Sipiro Deborah

Categorie beloften mixed (4 deelnemende teams)

  • 4de Sipiro Xander

Categorie 15+ meisjes (17 deelnemende teams)

  • 5de Sipiro Athena
  • 8ste Sipiro Rosan
  • 12de Sipiro Linde

16/04/2016 - Minidemo

(22 deelnemende teams)

  • 14de Sipiro Jungle Speed
  • 17de Sipiro Infineignties

20/03/2016 - Provinciale Miniteams Single rope

Categorie mini's 10 jaar (20 deelnemende teams)

  • 4de Sipiro JuLo

Categorie mini's 11 jaar (45 deelnemende teams)

  • 16de Sipiro RuVa
  • 19de Sipiro LouThy
  • 30ste Sipiro GiVa
  • 37ste Sipiro FieHe
  • 40ste Sipiro OoLieJu

06/03/2016 - BK teams meisjes 15+

20 geselecteerde teams

  • 15de Sipiro Jona

05/03/2016 - BK teams mixed 15+

18 geselecteerde teams

  • 8ste Sipiro Janno
    geselecteerd voor het Swedish Open Tournament

20/02/2016 - Provinciale A-stroom teams 15+

Meisjesteams (23 deelnemende teams)

  • 9de Sipiro Jona
    geselecteerd voor het BK
  • 11de Sipiro Manon
  • 18de Sipiro Nora
  • 21ste Sipiro Kato
  • 22ste Sipiro Alix

Mixed teams (15 deelnemende teams)

  • 8ste Sipiro Janno
    geselecteerd voor het BK

30/01/2016 - Recreacup:

Categorie mini 1: (47 deelnemers)

  • 14de Amy Raemdonck
  • 28ste Hiskia De Wispelaere
  • 29ste Mina Di Marco
  • 32ste Tias Claeys
  • 43ste Will Kockelbergh

Categorie mini 2: (71 deelnemers)

  • 30ste Lore Duchateau
  • 39ste Maitee Van Melle
  • 53ste Luna Claeys
  • 63ste Hanna Van Renterghem

21/11/2015 - BK masters:

Beloften jongens: (13 geselecteerden)

  • 13de (Xander Van der Yeught)

15+ meisjes:

  • Onderdeel 30 sec. speed (36 geselecteerden)
  • 5de (Jona Piens)

Onderdeel 3 min. speed (26 geselecteerden)

  • 11de (Jona Piens)

14/11/2015 - Provinciale Masters B-stroom

Beloften meisjes: (72 deelnemers)

  • 13de (Louise Decroos)
  • 22ste (Sarah Dobbenie)
  • 33ste (Deborah Wuestenberghs)
  • 36ste (Kiara Werbrouck)
  • 41ste (Nina Engels)
  • 48ste (Marie-Julie Vanderstraeten)
  • 63ste (Ayco Bruynooghe)
  • 64ste (Sien Devisscher)
  • 65ste (Clara De Wispelaere)
  • 66ste (Luka Meerschaert)
  • 69ste (Eva Rooms)
  • 70ste (Emilia Chirivi')
  • 71ste (Nina D'hondt)
  • 72ste (Roxanne Cruyt)

15+ meisjes: (76 deelnemers)

  • 12de (Karen Demeyere)
  • 21ste (Emma Roelants)
  • 24ste (Silke Gieshelmann)
  • 31ste (Athena Valotto)
  • 45ste (Kaat Fasseur)
  • 52ste (Mercé Ballière)
  • 66ste (Charlotte De Visscher)
  • 68ste (Jennifer Stoica)
  • 75ste (Oriana Nobus)

18/10/2015 - Provinciale Masters Beloften A-stroom

Beloften meisjes: (73 deelnemers)

  • 14de (Sara De Boever)

Beloften jongens: (10 deelnemers)

  • 10de (Xander Van der Yeught)
    geselecteerd overall voor het BK masters

17/10/2015 - Provinciale Masters 15+ A-stroom

15+ meisjes: (94 deelnemers)

  • 18de (Axelle Naert)
  • 36ste (Maitée Union)
  • 52ste (Fien Rooms)
  • 56ste (Nora Körmöczi)
  • 57ste (Jona Piens) met BRONS voor 30 sec. speed
    geselecteerd voor 30 sec. speed en 3 min. speed op het BK masters
  • 71ste (Yanina Goeminne)
  • 72ste (Kato Mortier)
  • 74ste (Leonie Bourguillioen)
  • 78ste (Heleen Merchiers)
  • 87ste (Chiara Union)
  • 93ste (Marie-Line Van De Vloet)

Contact

SIPIRO VZW

info@sipiro.be

0470 60 80 75

(Enkel tijdens recreatie trainingsuren)

HOOFDZAAL
Sportzaal Sint-Pietersinstituut
Meersstraat 131 b
9000 Gent

EXTRA ZAAL (enkel competitie)
Sportzaal KLIM
Sint-Pietersaalststraat 86
9000 Gent